KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12554482
nr 1255 4482
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko. Signerad, daterad -87, "The Time", oramad. Olja på duk, 38x45
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:38:38
19/5 17:57:53